Bestuur en medewerkers

Bestuur:

Het bestuur van Utrechtzorg bestaat uit vertegenwoordigers van zorg- en welzijnsorganisaties uit de provincie Utrecht en de regio Gooi&Vechtstreek:

Bestuurder Amerpoort (Gehandicaptenzorg), Voorzitter bestuur Utrechtzorg

De heer P.G.M. Willems

Bestuurder Stichting Koperhorst (Verzorgingshuis)

Mevrouw I.W.M. Vriens

Bestuurder Kwintes (GGZ)

De heer J.W. van Zuthem


Medewerkers Utrechtzorg:

Directeur

Annette de Groot-Kuppens

T. 030 - 634 08 08

E. adegroot@utrechtzorg.net

Aanwezig op:
maandag, dinsdag, woensdag, donderdag

Projectleider Strategisch arbeidsmarktbeleid

Annelies Mulder

T. 030 - 634 08 08

E. amulder@utrechtzorg.net

Aanwezig op:
maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag

Projectmedewerker

Diede Heitink

T. 030 - 634 08 08

E. dheitink@utrechtzorg.net

Aanwezig op:
maandag, dinsdag, donderdag en om de week op woensdag

Projectleider Duurzame inzetbaarheid

Elise Disselhorst

T. 030 - 634 08 08

E. edisselhorst@utrechtzorg.net

Aanwezig op:
dinsdag, woensdag, donderdag

Projectleider Sectorplan - Leren & Werken

Erna Laclť

T. 030 634 08 08

E. elacle@utrechtzorg.net

Aanwezig op:
maandag, dinsdag, woensdag, donderdag

Projectmedewerker

GabriŽlle Peereboom

T. 030- 634 08 08

E. gpeereboom@utrechtzorg.net

Aanwezig op:
dinsdag, woensdag, donderdag en om de week op vrijdag

Projectleider Zorgpact Midden Nederland

Jan Joosten

T. 030 634 08 08

E. jjoosten@utrechtzorg.net

Aanwezig op:
donderdagochtend

Projectleider Mobiliteit en recruitment

Jet van den Hoek

T. 030 - 634 08 08

E. jvandenhoek@utrechtzorg.net

Aanwezig op:
Maandag, dinsdag, om de week donderdag/vrijdag

FinanciŽle administratie

Leontien van Lierop

T. 030 - 634 08 08

E. secretariaat@utrechtzorg.net

Projectleider Leren en Werken

Rita Scholten

T. 030 634 08 08

E. rscholten@utrechtzorg.net

Aanwezig op:
maandag, dinsdag en om de week op donderdag

Communicatieadviseur/Projectleider

Sanne van Leeuwen

T. 030 - 634 08 08

E. svanleeuwen@utrechtzorg.net

Aanwezig op:
dinsdag, donderdag, vrijdag

Projectmedewerker

Wietske Hoekstra

T. 030 - 634 08 08

E. whoekstra@utrechtzorg.net

Aanwezig op:
maandag, dinsdag, woensdag